• Babyteeth

  Poważnie chora nastolatka Milla zakochuje się w Mosesie – chłopaku z problemami. To zmienia ją i jej rodzinę. Milla pokazuje rodzicom, Mosesowi i wszystkim wokół jak żyć, kiedy nie masz Więcej
 • Jak zostać czarodziejem

  Nieśmiały chłopiec odkrywa przejście do innego wymiaru, w którym spotka niesamowite stworzenia. Więcej
 • Czworo dzieci i coś

  Grupa dzieci, które spędzają wakacje w Kornwalii, znajduje na plaży stworzenie spełniające życzenia. Więcej
 • SAM SAM

  W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb -- pudełko pełne kostek cukru Więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Życzenia

12.12.2015. Grupa teatralna "Rozhulana tanecznica" w przedstawieniu "Świeczka zgasła" A. Fredry

12.12.2015. Grupa teatralna "Rozhulana tanecznica" w przedstawieniu "Świeczka zgasła" A. Fredry.

Zobacz zdjęcia.

Premiera najnowszej części Gwiezdnych Wojen

Przygotowania do premiery najnowszej części Gwiezdnych Wojen idą w kinie SOKÓŁ pełną parą!
Dokładamy wszelkich starań, żeby było i świątecznie i premierowo ;-) Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa konkursy, losowania nagród dla dorosłych i dla dzieci oraz słodkie niespodzianki.
Tradycyjnie już przeprowadzimy losowanie metodą Happy Seats (kto trafi na fotel z kopertą, ten wygrywa), w której rozlosujemy prezenty dla dzieci, kosmetyki oraz zestawy upominkowe dla kobiet i dla mężczyzn.
 
Zapraszamy i niech moc będzie z nami!! :-)

Koncert Janusza Laskowskiego

W minioną sobotę (21.11) gościliśmy na deskach naszej sceny wyjątkową osobowość, człowieka pełnego charyzmy i entuzjazmu – pana Janusza Laskowskiego. Nie tylko wykonywanymi utworami zawojował serca sokólskiej publiczności, ale także swoja serdecznością, pogodą ducha oraz szczerością. To był niezwykły wieczór i niezapomniany koncert!

 

Teatr amatorski "WBREW" spektakl pt. "Bernarda".

W ubiegłą sobotę 24.10.15 mieliśmy okazję gościć na deskach naszej kinowej sceny teatr amatorski "Wbrew" ze spektaklem pt. "Bernarda". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii, które zamieszczamy dzięki uprzejmości Sokółka TV. Zobacz zdjęcia

Halloween

Już się zbliża, jest całkiem niedaleko, być może tuż za Twoimi plecami, nadchodzi! Wieczór grozy i horrorów w KINIE „SOKÓŁ”! Nie przegap tego, ponieważ specjalnie dla naszych widzów postaraliśmy się o najstraszniejsze wrażenia w 3D, film „PIRANIA” 31.10 o 17:00 w cenie promocyjnej – każdy bilet 13 zł. TYLKO JEDEN SEANS! To będzie prawdziwy test technologii 3D w naszym kinie!

Ale to nie wszystko! W dniach 30.10-04.11 o godzinie 19:00 mroczny klimat nie opuszcza nas ani ma krok, do kina wkracza „Łowca czarownic”. W roli tytułowej jak zwykle szybki i wściekły Vin Diesel.
O naszych najmłodszych, niezawodnych widzach również pamiętamy i na dni 30.11-04.11 zaplanowaliśmy film przygodowy „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”.

Uroczysta premiera Hotelu Transylwania 2

W miniony weekend Kino "Sokół" przeżyło prawdziwe "oblężenie" fanów filmu Hotel Transylwania 2! Kolejki ciągnęły się prawie na podwórko a sala trzęsła się od śmiechu dzieci i dorosłych. Cieszymy się ogromnie z ilości widzów i przypominamy, że bajeczkę gramy jeszcze przez prawie dwa tygodnie.

Uroczysta premiera Hotelu Transylwania 2 z atrakcjami takimi jak: malowanie twarzy i słodkie upominki to nie jedyna atrakcja, jaką Kino "Sokół" przewiduje na październik. Kolejne niespodzianki, konkursy i świetne filmy już wkrótce! Zachęcamy do śledzenia profilu kina na facebooku i do zobaczenia w kinie! ZOBACZ ZDJĘCIA

Koncert 21.11.15 r. godz. 18:00 w Kinie Sokół

Kto nie zna takich przebojów jak „Żółty jesienny liść”, „Świat nie wierzy łzom” czy „Beata z Albatrosa”? Wielu z nas bawiło się przy tych piosenkach, a niejednemu z rozrzewnieniem przypominają się stare, dobre lata. Janusz Laskowski po kilku latach nieobecności w Sokółce powraca na scenę naszego kina. 21 listopada o godzinie 18:00 zaprezentuje naszej publiczności swoje największe hity. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie kina. Rezerwacji w godzinach popołudniowych można dokonywać pod numerem telefonu 85 711 25 40 (oprócz czwartków).

Hotel Transylwania 2

 PREMIERA! PREMIERA! PREMIERA! 09.10.2015
Już niecałe dwa tygodnie do długo wyczekiwanej przez dzieci (i dorosłych ;)) premiery tego roku - "HOTELU TRANSYLWANII 2"! Z tej okazji Kino "Sokół" przygotowuje niespodzianki dla wszystkich dzieci, konkursy z nagrodami i zabawy :-) szczegóły już wkrótce. Zapraszamy do polubienia facebookowej strony Kina "Sokół" : Kino SOKÓŁ w Sokółkce.

Wszystko zdaje zmieniać się na lepsze w Hotelu Transylwania. Poluzowano sztywne reguły, które zezwalały tylko potworom na korzystanie z gościny oldschoolowego hotelu. Jego właściciel, Dracula ma pewne obawy, że jego uroczy wnuczek Dennis, który jest pół-wampirem i pół-człowiekiem zdradza za mało wampirzych cech. Z pomocą przyjaciół postanawia poddać Dennisa specjalnemu szkoleniu, w tym celu organizują "potworny" obóz.
Nieoczekiwanie do Hotelu Transylwania przybywa staromodny wampir Vlad przybywa na niezapowiedziane rodzinne spotkanie. Dracula obawia się też, jak jego ojciec zareaguje na wiadomość, że jego potomek jest w połowie śmiertelnikiem.

Spotkanie opowiadające o kompozytorze Janie Tarasiewiczu

 Sokólski Ośrodek Kultury oraz Kino "Sokół" zaprasza wszystkich w sobotę 3 października o godzinie 16:00 do Kina "Sokół" na spotkanie opowiadające o kompozytorze Janie Tarasiewiczu, jednym z najbardziej utalentowanych, a jednocześnie mało docenianych muzyków minionego wieku, którego los związał z Sokółką.

Spotkanie poprowadzi Hanna Kondratiuk- autorka książki o Janie Tarasiewiczu. Gościem będzie także twórca filmu o kompozytorze- Jerzy Kalina. Całości dopełni koncert kompozycji Tarasiewicza w wykonaniu:

Magdalena Abramowicz - wiolonczela
Aleksandra Abramowicz - skrzypce
Szymon Borys - fortepian

Program koncertu - utwory Jana Tarasiewicza:

 1) Valse Banale na fortepian (dedykowany mieszkańcom Sokółki) - prawdopodobnie będzie to pierwsze wykonanie utworu w Sokółce
 2) Smutnaja piesieńka - na skrzypce i fortepian
 3) Preludium na fortepian (dedykowane Apoloniuszowi von Vitte)
 4) Serenada na wiolonczele i fortepian 
 5) Polka na fortepian (oparta na tematach białoruskich) 
 6) Kujawiak na skrzypce, wiolonczele i fortepian

     Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

Koncert rockalizacji

Wraz z Sokólskim Ośrodkiem Kultury, instruktorami i wychowankami Rockalizacji zapraszamy 1 października o godz. 18:00 na koncert inaugurujący działalność Rockalizacji w Sokółce. Wstęp wolny! Wszystkim chętnych do nauki gry na instrumentach i szlifowania wokalu zachęcamy do zapisów na zajęcia, które będą odbywać się w Sokólskim Ośrodku Kultury.

Szczęśliwy fotel/Happy Seats

Ponieważ jesień rozpoczęła się już na dobre Kino "Sokół" postanowiło pierwsze chłodne wieczory osłodzić najmłodszym widzom słodkimi podarunkami.  Jesienną chandrę z pewnością przegoniły również szczęśliwym widzom rozlosowane nagrody w ramach konkursu "Szczęśliwy fotel/Happy Seats". Ostatnie upominki jeszcze do wygrania!! Zajmując miejsce na sali, zajrzyjcie pod fotel - być może czeka tam niespodzianka! Zapraszamy na filmy i po nagrody ;-) Upominki zapewnia firma KinAds.

Kino Letnie

W tę sobotę, 08.08.15 r. ostatnie w te wakacje Kino Letnie! Kto nie zdążył w tym roku na seans pod chmurką, zapraszamy w sobotni wieczór o 21:00 zaczynamy seans! Jak zwykle tytuł filmu jest tematem konkursu prowadzonego na facebookowej stronie Kina "Sokół". Zapraszamy do polubienia strony i wzięcia udziału w konkursie. :-) Do wygrania podwójna wejściówka na dowolnie wybrany film!
 
 Uczestnictwo w Kinie Letnim Kina "Sokół" jest, jak zwykle, całkowicie bezpłatne. Trzymajmy wszyscy kciuki, żeby ty razem nie padało ;-)

Koncert Sokólskiego zespołu Black Birds' Theatre.

KONCERT NA 15-LECIE BBT W KINIE „SOKÓŁ”

W dniu 01.08.15 r. we współpracy z Sokólskim Ośrodkiem Kultury i Kinem „Sokół” organizowany jest koncert Sokólskiego zespołu Black Birds' Theatre.

Bilety w cenie 10 zł (przedsprzedaż) i 15 zł (w dniu koncertu) są do nabycia w kasie Kina „Sokół” w Sokółce. Początek koncertu o godz. 20:01. Szczegóły dotyczące koncertu znajdziecie na profilu facebook Black Birds' Theatre. A oto, co na temat wydarzenia mają do powiedzenia sami członkowie zespołu:

 Black Birds' Theatre obchodzi swoje 15-lecie! Zapraszamy wszystkich stałych bywalców towarzyszących nam przez te lata, a także każdego, kogo interesuje szeroko pojęta muzyka rockowa. Możecie się spodziewać sporej dawki progresywnej muzyki i energii. Odkurzymy dla Was to co najlepsze z ostatnich lat, ale też coś z naszych zamierzchłych i burzliwych początków.

Zespół założyli Mariusz Kabelis i Piotr Ignatowicz w czerwcu 2000 roku. Kapela szybko zaczęła koncertować. Wkrótce dołączyli Paweł Ambrożewicz (instrumenty klawiszowe), Grzegorz Anuszkiewicz (perkusja) i Kamil Wańczewski (bas). Od wystepów w klubach, przez współne trasy z Radiem Białystok, Juwenalia, po festiwale. Kiedy wyznawana przez pieciu członków zasada: „Żadnych konkursów!” została złamana, zespól został laureatem Białostockiej Wiosny Muzycznej 2003, Zgrzytów 2003, Piastowskiej Wiosny Muzycznej 2003 i Jazz & Rock Festiwalu 2003 w Olsztynie. Zarejestrował również dwa studyjne materiały. Po kilku latach wspólnego grania i roszadzie w składzie zespołu drogi muzyków rozeszły się na jakiś czas. W obecny skład zespołu wchodzą: Mariusz Kabelis (śpiew, gitara), Piotr Ignatowicz (bas), Paweł Ambrożewicz (instrumenty klawiszowe), Grzegorz Anuszkiewicz (perkusja) i Grzegorz Panow (gitara). Od pewnego czasu znów wszyscy czynnie zajmuja się muzyką. Od St. Albans w Wielkiej Brytanii po Nasze piekne miasto. Wszystkich członków BBT łączy miłość do muzyki i sentyment do wspólnej przeszłości. Dlatego też wiosną, 2000km stąd, popijając drinka, dwóch założycieli zespołu, oglądając razem swoje stare koncerty zgrane z taśm VHS powzięło decyzję: Trzeba uczcić to 15-lecie... i to z hukiem...

https://www.youtube.com/watch?v=-gnQb_FG8_g

Zapraszamy!!!


Festyn regionalny

25 lipca 2015 r. o godz 16:00 na Placu przed Kinem „Sokół” rozpocznie się festyn regionalny – barwny, różnorodny i nadzwyczaj interesujący. Impreza składać się będzie z części z konkursami dla publiczności, koncertu zespołów z Podlaskiej Oktawy Kultury oraz koncertu z muzyką operową i klasyczną.

II Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy "Wiara, nadzieja, miłość"

W dniu 14.07.2015 r. w Kinie "Sokół" odbędzie się II Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy "Wiara, nadzieja, miłość" pod patronatem Olgi Okudżawy, Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Zarządu Głównego Związku Literatów Polskich. Kino "Sokół" miało zaszczyt gościć grono muzyków i wokalistów festiwalu już w ubiegłym roku. Wspominamy z radością i satysfakcją sukces zeszłorocznej imprezy i wyśmienitych gości. Mamy nadzieję, że i tym razem koncert Festiwalu będzie cieszył się równie dużym zainteresowaniem mieszkańców Sokółki.
 
 Zapraszamy wszystkich 14.07.15 r. o godzinie 18:00. WSTĘP WOLNY!

Dni Sokółki 2015

Kino "Sokół" dziękuje serdecznie wszystkim licznie przybyłym na obchody Dni Sokółki 2015.

Zapraszamy do korzystania z oferty Kina i oglądania zdjęć z imprezy w galerii.

Kino ”Sokół” z filmami pod chmurką

Kino ”Sokół” z filmami pod chmurką powraca w repertuarze letnich atrakcji Sokółki.

W tym roku kino letnie otwiera film animowany nagrodzony Oskarem, którego projekcja startuje już 20 czerwca  o godzinie 21:30. Kolejnym pokazem zaplanowanym na 11 lipca będzie komedia sensacyjna opowiadająca o mafijnych porachunkach z dozą absurdalnego humoru. 18 lipca spotykamy się z kultowym kinem lat ’80, a finałowym filmem, przewidzianym na 8 sierpnia, będzie wystrzałowa komedia, która rozśmieszy do łez. Tytuły filmów będą przedmiotem konkursów, a przewidzianymi nagrodami dla zwycięzców będą dwuosobowe karnety na dowolny film. Szczegóły już wkrótce na naszym facebooku.

Wstęp na kino letnie jest całkowicie bezpłatny!

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrego towarzystwa, koców i termosów z ciepłą herbatą, a w niepogodę również parasoli :-)

DZIEŃ DZIECKA Z KINEM "SOKÓŁ"

Dziękujemy wszystkim dzieciom małym i dużym za świętowanie z Kinem.
"Sokół". Zapraszamy do galerii.

Obchody 30-lecia Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Fantom"

W ubiegły weekend (28.05.- 31.05.2015 r.) zakończyły się jubileuszowe obchody 30-lecia Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Fantom". W tym czasie Sokółkę odwiedzili znani aktorzy i reżyserzy. Wśród gości znaleźli się: Janusz Zaorski, Robert Więckiewicz, Krzysztof Zanussi oraz Adam Woronowicz. Codziennie, oprócz ciekawych filmów spotkania uświetniały dyskusje ze znakomitymi gośćmi. Ostatniego dnia obchodów zaplanowano wielki finał: widzów witały postaci kina, m.in. Marylin Monroe, Charlie Chaplin i Al Capone. Chętni mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce lub przed "ścianką" na czerwonym dywanie. Przed przewidzianym seansem filmu ?Grand Budapest Hotel" była chwila na trochę wspomnień, podziękowania, występ teatru "Coś" i oczywiście tort! Na przestrzeni 30 lat DKF Fantom pokazał około tysiąca filmów i zaprosił dziesiątki osobistości, związanych z polską sceną filmową. Dziękujemy widzom za liczne przybycie i zachęcamy do korzystania z oferty Kina"Sokół".
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii

Dyskusyjny Klub Filmowy Fantom - 30 lat.

Dyskusyjny Klub Filmowy Fantom - 30 lat.

Niespodzianka z okazji Dnia Matki!


Papusza

Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na pokaz filmu J. Kos- Krauze i K. Krauze "Papusza" oraz spotkanie z aktorką Jowitą Budnik. W niedzielę 12 kwietnia o godz. 18:00 w Kinie "Sokół". Bilet 5 zł.

Zapraszamy!

 

 

 


Szybcy i wściekli 7 - PREMIERA

Od 10.04.2015
Już wkrótce w Kinie "Sokół" premierowo "Szybcy i wściekli 7". Zapraszamy na film od 10.04.2015. Kino przyjmuje rezerwacje już od 1 kwietnia.


Rezerwacje można składać telefonicznie pod numerem (85) 711-25-40 lub osobiście, w kasie Kina, codziennie (oprócz czwartków) od godziny 15:00-20:00.

Pierwszy dzień wiosny.

Pierwszy dzień wiosny.

21.03.15 r. o godz. 11:00 zapraszamy wszystkie dzieci na dodatkowy seans "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów".

Dla dzieci z biletem popcorn gratis!

 


Koncert Jerzego Połomskiego 06.03.2015

Dnia 06.03.2015 w naszym Kinie mieliśmy okazję gościć artystę nieprzeciętnego formatu: Jerzego Połomskiego. Jest znany z wykonywania piosenek takich jak: "Bo z dziewczynami", "Daj", "Cała sala śpiewa z nami", "Nie zapomnisz nigdy", "Kiedy znów zakwitną białe bzy", "Moja miła, moja cicha", "Błękitna chusteczka", "Wszystko dla Pań", "Ta ostatnia niedziela",  "Czy ty wiesz moja mała", "Woziwoda", "Komu piosenkę", "Kodeks". Piosenkarz z prawie 60-letnim dorobkiem artystycznym występował już w przeszłości w naszym Kinie, ale na deskach sceny po remoncie, po raz pierwszy. Jak zwykle dopisała nam liczna publiczność.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kina.  Zobacz zdjęcia


"WIECZÓR NA SZPILKACH" W KINIE "SOKÓŁ"

"WIECZÓR NA SZPILKACH" W KINIE "SOKÓŁ"
Zastanawiasz się jaką niespodziankę zrobić swojej kobiecie? Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, w niedzielę 8 marca o godz. 16:30, serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na niepowtarzalny wieczór z filmem "Dzień z życia blondynki" oraz fantastyczne niespodzianki przygotowane przez Organizatorów.

W programie: pokaz makijażu, stoiska wystawowe, występ wokalny w wykonaniu Michała Gieniusza, liczne konkursy z nagrodami, m.in. pobyt w Stanicy Kresowej w Poczopku, odpoczynek w "Rościsławówce" w Drahlach, pachnące komplety kosmetyków ufundowane przez AVON z Sokółki oraz urocze upominki od firmy Kinads. Dla wszystkich przewidziany jest poczęstunek ufundowany przez sponsora.

Dla pierwszych Pań, które zadeklarują chęć przyjścia z dziećmi opiekę podczas seansu zapewni Bubustacja. Rezerwacje przyjmujemy do dnia 6 marca pod nr tel. (85) 711 25 40.

Bilety w kwocie 14 zł. do nabycia w kasie Kina "Sokół"

Sponsorzy:
- Miejsce do zabaw i kreatywnego odpoczynku "Bubustacja"
- Stanica Kresowa w Poczopku
- Studio Kosmetyczne "Natural" w Sokółce
- Agroturystyka Rościsławówka w Drahlach
- AVON Sokółka
- Bar "Niemen" w Sokółce
- Salon fryzjerski "Loka Loka" w Sokółce


Informacja

Ze względu na liczne pytania skierowane w moim kierunku dlaczego słupy ogłoszeniowe oraz budynki w Sokółce zostały całkowicie oblepione plakatami z tytułem, który wchodzi na ekrany kin od 27 lutego 2015. Informuje, że

Kino '' Sokół '' w Sokółce z tą kampanią reklamową nie ma nic wspólnego. Nasze plakaty wraz z repertuarem są eksponowane w gablotach:

- przystanek autobusowy ul. Białostocka
- przystanek autobusowy ul. Grodzieńska
- Muzeum
- Sokólski Ośrodek Kultury
- Kino ''Sokół''

Jeżeli wykorzystujemy słupy ogłoszeniowe to plakaty są wywieszane w kulturalny sposób nie zasłaniając innych ogłoszeń.

Kierownik Kina ''Sokół'' Paweł Żuk


Zakończenie ferii.

Wspaniałe zakończenie ferii w Kinie Sokół !!! W sobotę i niedzielę zakończyliśmy czas urlopowy występem grupy teatralno-musicalowej ‘’Studio poezja’’,  który dział pod kierownictwem  Krzysztofa Zalewskiego. Zarówno pierwszy jak i drugi występ otrzymywał gorące oklaski na stojąco od wszystkich uczestników.
         Tak jak w Mikołajkowy wieczór podczas przerwy przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców, zbieraliśmy pieniądze na mikrofony bezprzewodowe. Mikroporty służyć będą grupom artystycznym, takim jak grupa teatralna „Coś” oraz „Studio Poezja” odbywającym próby w naszym kinie. Po wyczerpujących przedstawieniach aktorzy mogli skorzystać z gościnności Państwa Matczak z Sokółki( Pub Blues & Rock u Matczaka) który zasponsorował dla grupy teatralno-musicalową posiłek regeneracyjny. Chociaż wstępy na przedstawienia były bezpłatne, udało nam się zebrać ponad cztery tysiące zł. Dzięki uprzejmości Pana Zbigniewa Dębko Dyrektora Sokólskiego Ośrodka Kultury cała kwota zostanie przeznaczona na zakup mikroportów. Zobacz zdjęcia


Pragnę również podziękować:

Mariuszowi Bienaszowi i firmie HI Power za pomoc w uzyskaniu mikrofonów oraz Marzannie Plichcie, Urszuli Pyłko, Tadeuszowi Sarosiekowi, Tadeuszowi Natunewiczowi, Michałowi Gieniuszowi, Markowi Kułakowi oraz Michałowi Sujecie za zaangażowanie przy organizacji wspaniałego przedsięwzięcia.


Walentynki w Kinie "Sokół"

Jeżeli jesteś singlem i nie masz planów na walentynki, wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie na ten właśnie dzień i przyjdź do nas.  Dla wszystkich, którzy poszukują swojej drugiej połówki kino ‘’Sokół’’ przygotowało małą niespodziankę. 14 lutego o godzinie 17.00 i 19.15 podczas filmu ,,50 Twarzy Greya’’ Rząd III miejsca od 6 do 15 są przeznaczone tylko dla singli. Może to u nas spotkasz kogoś wyjątkowego. Pamiętaj nie może Cię tu zabraknąć, gdyż może to być właśnie ten dzień.

 


Przygotowywania do przedstawienia "Nędznicy"

Do przedstawień w Kinie "Sokół" zostało tylko 2 dni. Grupa teatralno-musicalowa „Studio Poezja” pod kierownictwem Krzysztofa Zalewskiego wykorzystuje każdą wolną chwilę. Bywa, że próby w kinie kończą się nawet po północy, mimo zmęczenia humor wszystkim dopisuję na okrągło. Przypominam, że przedstawienia będzie można obejrzeć za darmo.
 
Warunki, które musisz spełnić:  
-posiadać darmową wejściówkę, która została odebrana w kasie kina
-przywitać występujących gromkimi brawami
-podczas przerwy przyczynić się do zakupienia mikrofonu, który będzie służył grupom artystycznych mającym próby w kinie "Sokół"

W zamian otrzymasz:
-wspaniałą atmosferę
-słodki poczęstunek w przerwie
-niezapomniane chwile oraz cudowne emocje, które długo cię nie opuszczą


Dobiegają końca ferie zimowe.

Dobiegają końca ferie zimowe w województwie podlaskim.  Pozostało już zaledwie kilka dni odpoczynku od nauki, dzieci oraz młodzież z Sokółki i okolic z miłą chęcią korzystają z oferty kina  "Sokół". Wszystkie dzieciaki, które zdecydowały się dosyć wcześnie oderwać głowę od poduszki podczas seansów porannych otrzymywały popcorn za darmo. W piątek ostatnia możliwość podczas trwających ferii zimowych na obejrzenie bajki animacyjnej na dużym ekranie. Zapraszamy na Dzwoneczka i bestię z Nibylandii.


Nędznicy

W dniach 07.02.2015 o godz. 19:00 i 08.02.2015 o godz. 15:00 Kino „Sokół” ma zaszczyt zaprosić na kolejny spektakl grupy teatralno- musicalowej „Studio Poezja” pod kierownictwem Krzysztofa Zalewskiego. Poprzednia odsłona musicalu „Nędznicy” cieszyła się dużym zainteresowaniem, poprzez ograniczoną ilość miejsc w kinie nie wszyscy chętni mogli uczestniczyć w tym wspaniałym widowisku. Idąc naprzeciw oczekiwaniom widzów grupa teatralna wraz z Kinem „Sokół” zdecydowali się wznowić spektakl.
Tak jak w Mikołajkowy wieczór dwa lutowe występy będą okazją do zebrania pieniędzy na mikrofony bezprzewodowe, które będą do dyspozycji w kinie ,,Sokół’’.  Mikroporty służyć będą grupom artystycznym, takim jak grupa teatralna „Coś” oraz „Studio Poezja” odbywającym próby w naszym kinie.

Wstęp: wolny! W przerwie występu odbędzie się zbiórka pieniędzy, cała suma zostanie przekazana na zakup mikroportu.

BRAK WOLNYCH MIEJSC! WSZYSTKIE WEJŚCIÓWKI ROZDANE!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
KINO ,,SOKÓŁ’’


Pięćdziesiąt twarzy Greya

Myślisz gdzie zabrać swoja druga połowę na Walentynki ? Mamy dla ciebie propozycję . Premiera w Kinie "Sokół" 13.02.2015 "Pięćdziesiąt twarzy Greya"
Im bliżej premiery tym bardziej atmosfera robi się gorąca! Film zadebiutuje w kinach w Walentynkowy weekend.
Anastasia Steele jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem - milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się - tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.


Ceny biletów

Szanowni Państwo informujemy, że z dniem 01.02.2015 ceny biletów wzrosną o 1 zł. Cennik będzie przedstawiał się następująco:

NORMALNY   14 ZŁ/2D      17 ZŁ/3D
ULGOWY      13 ZŁ/2D      15 ZŁ/3D

TANI PONIEDZIAŁEK  pozostaje bez zmian     11 ZŁ/2D         13 ZŁ/3D

 

 


Zespół Gig-Band

Kino "Sokół" wspiera i pomaga realizować się na deskach swojej sceny nie tylko sokólskim grupom teatralnym, ale również zespołom muzycznym. Niedawno mieliśmy okazję gościć w naszych progach zespół Gig-Band, który z okazji Świąt Bożego Narodzenia nagrał teledysk. Oto, jak na temat tego doświadczenia wypowiada się wokalista Michał Gieniusz:
 
 "Teledysk został nagrany w celu złożenia życzeń Bożonarodzeniowych dla wszystkich naszych odbiorców i fanów którzy bawili się i bawią przy muzyce zespołu Gig-Band. Zespół GIG BAND to propozycja dla wszystkich pragnących doskonałej zabawy przy muzyce wykonywanej w stu procentach na żywo! Na teledysku wykonaliśmy utwór pt. Jest taki dzień- Czerwonych Gitar, oczywiście przearanżowalśmy go i nagraliśmy w Red Studio w Białymstoku. Piosenkę wykonali następujący muzycy: Perksuja- Adam Radziszewski, Gitara basowa- Grzegorz Popławski, Gitara elektryczna- Wojciech Zalewski, Instrumenty klawiszowe- Przemysław Turowski, Wokal żeński- Ewa Duszczenko oraz Wokal męski- Michał Gieniusz. Obróbkę wideo oraz samo nagranie wykonaliśmy sami. Cały zespół ze mną na czele jest bardzo wdzięczny za udostępnienie Kina na cele teledysku, warunki były doskonałe.
Podziękowania umieściliśmy na końcu teledysku oraz na naszej stronie

facebook: https://www.facebook.com/zespolgigband

oraz kanale youtube: https://www.youtube.com/user/gigbandzespollive .

Wszelkie dodatkowe informacje odnośnie naszego zespołu można również znaleźć na naszej stronie internetowej: www.gigband.pl ".
 
 Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy z Kinem "Sokół" w Sokółce.

Dzień kobiet

Przypadający 8 marca Dzień Kobiet to wyjątkowe święto. Tego dnia życzenia przyjmują wszystkie Panie. Kino "Sokół" z tej okazji zaprasza na koncert.
Chcesz, żeby ten dzień był szczególny i wyjątkowy dla Twojej wybranki i najbliższych? Warto już dziś skontaktować się z Kinem "Sokół" w Sokółce i kupić bilet na koncert, niezmiennie popularnego i kochanego przez publiczność, Jerzego Połomskiego. Oprócz koncertu wszystkie kobiety w ten dzień mogą liczyć na niespodzianki, przygotowane przez Kino "Sokół".

Koncert 6 marca o godz. 18.00. Cena biletu 60 zł.

Ferie

W okresie ferii zimowych Kino "Sokół" serdecznie zaprasza młodych widzów na seanse poranne i popołudniowe. W propozycji kina pojawią się bajki takie jak: "Skubani" 3D, "Królowa Śniegu 2" 2D, "Paddington" 2D, "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" 2D oraz filmy "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca" 2D i "Annie" 2D. Szczegóły w repertuarze. Zapraszamy!

26.01.2015 godz. 14.00 Skubani (3D)
28.01.2015 godz. 10.00 Skubani (3D)
30.01.2015 godz. 14.00 Skubani (3D)
03.02.2015 godz. 10.00 Paddington (2D)
04.02.2015 godz. 10.00 Królowa Śniegu 2 (2D) 
06-09-10-11.02.2015 godz 15:00 i 17:00 Dzwoneczek i bestia z Nibylandii (2D)

       Zapraszamy


Warsztaty poświęcone Historii Kina

Kiedy powstał pierwszy film ? Jak niegdyś wyświetlano filmy w kinie ? Jaki tytuł miał pierwszy film wyświetlany w Kinie '' Sokół '' To tylko niektóre pytania skierowane w naszym kierunku bezpośrednio od uczniów. Dziś podczas lekcji w kinie '' Sokół ''odbyły się kolejne warsztaty poświęcone Historii
Kina. Tym razem zawitały do nas uczniowie klasy V i VI ze Szkoły Podstawowej nr. 1 im. Adama Mickiewicza w Sokółce. Pragnę poinformować, że kolejnym pomysłem edukacyjnym będą  warsztaty dla najmłodszych. Myślę, że już wiosną klasy 0-3 będą mogły skorzystać z dodatkowej atrakcji edukacyjnej w naszym Kinie. Dziękuję Pani Marii Krupa za opiekę nad uczniami oraz podziękowania kieruję Pani Marzannie Plichta.

Zobacz zdjęcia


Partnerzy

Kinadas