• Babyteeth

  Poważnie chora nastolatka Milla zakochuje się w Mosesie – chłopaku z problemami. To zmienia ją i jej rodzinę. Milla pokazuje rodzicom, Mosesowi i wszystkim wokół jak żyć, kiedy nie masz Więcej
 • Jak zostać czarodziejem

  Nieśmiały chłopiec odkrywa przejście do innego wymiaru, w którym spotka niesamowite stworzenia. Więcej
 • Czworo dzieci i coś

  Grupa dzieci, które spędzają wakacje w Kornwalii, znajduje na plaży stworzenie spełniające życzenia. Więcej
 • SAM SAM

  W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb -- pudełko pełne kostek cukru Więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Koncert włoskiego wokalisty Roberto Zucaro

28 stycznia o godz. 18:00 zapraszamy na koncert włoskiego wokalisty Roberto Zucaro. Artysta wprowadzi nas w świat włoskiej muzyki rozrywkowej, dzięki której zyskał sobie uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

Roberto Zucaro - urodził się 23.05.1967 roku w Bari we Włoszech. Już jako dziecko interesował się muzyką. Po ukończeniu szkoły muzycznej o profilu wokalnym, rozpoczął koncertowanie jako wokalista i chórzysta z różnymi włoskimi zespołami muzycznymi . Wziął udział w festiwalu „VIBO VALENCIA”, zorganizowanym przez telewizję RAI. Współpracował z organizacją "Telefono Azzurro" na rzecz dzieci potrzebujących, obecnie mieszka w Polsce. Uczestniczył w Pikniku Europejskim w Warszawie, zorganizowanym z okazji inauguracji wejścia Polski do Europy. Koncertował z największymi gwiazdami włoskiej piosenki. Jako atrakcja muzyczna wystąpił w wielu polskich programach telewizyjnych. Współpracuje z mediami publicznymi, komercyjnymi, agencjami koncertowymi, impresariatami i estradami na terenie całej Polski, w jego wykonaniu usłyszymy słynne przeboje gorącej Italii takie jak: L’Italiano – Ci sara’ – Felicita’ – Volare – Che sara’ – Azzurro – Ti amo – Mamma Maria – Quando Quando– Tornero’ – Marina – Piccola e fragile – Sereno e’ – Fuoco nel fuoco, Baila Morena… i inne przeboje muzyki włoskiej.

 

Przeboje operowe i operetkowe

W Sylwestra- 31 grudnia 2016 o godz. 18:00 zapraszamy do wysłuchania przebojów operowych i operetkowych. Bilety w cenie 25 zł dostępne są w Kinie "Sokół".

Wystąpią Ewa i Zbigniew Dębko z towarzyszeniem Kwartetu Podlaskiego oraz pianisty- Krzysztofa Kiercula. Zapraszamy!

 

 

 

 

 


Spektakl pt. "BAJKOWA SZOPKA"

11 grudnia o godzinie 15:00 zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-10 lat) na spektakl pt. "BAJKOWA SZOPKA"
W tradycyjne jasełka wpleciono złe postaci z bajek, które buntują się przeciwko swoim rolom i pomagają małemu Jezuskowi. Akcja dzieje się w bibliotece, gdzie w Noc Wigilijną postacie z książek przemawiają do widza. W spektaklu nawiązuje się do tradycji papierowych szopek. W widowisku wykorzystano klasyczne kolędy i nietypowe pastorałki w aranżacji Agnieszki Glińskiej. Spektakl można połączyć z wizytą Świętego Mikołaja.

Cena biletu 6 zł (do nabycia w kasie kina), czas trwania 45 min.
Wystawia Teatr Pod Orzełkiem z Białegostoku

Dziękuję i pozdrawiam,
Urszula Pyłko

 


Koncert Aloszy Awdiejewa

Kino „Sokół” w Sokółce ma zaszczyt zaprosić wszystkich w dn. 18.11.2016 r. o godzinie 19:00 na koncert Aloszy Awdiejewa.

Sokólska widownia może spodziewać się zestawienia najlepszych utworów w dorobku artysty, który bawiąc koncertową publiczność, sięga po humor dawnej Odessy i współczesną satyrę tłumaczy naszą postkomunistyczną rzeczywistość. Okrasza to piosenkami rosyjskimi lub z polskim tekstem, ale nawiązującymi do jego pochodzenia. Nie zabraknie więc utworów, gdzie pobrzmiewają nuty cygańskie, żydowskie i odeskie.


- Polska to jedyny kraj na świecie, gdzie można pocałować w rękę kobietę, czy ona tego chce, czy nie chce. Gdybym w Rosji spróbował to zrobić, to bym zaraz dostał po gębie, chyba żeby była to kobieta jednoręka.


Koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Możemy spodziewać się pięknej muzyki, śmiechu, wzruszeń oraz anegdot które powalą nawet największych ponuraków.
Bilety  na koncert w cenie 50 zł do nabycia w kasie Kina „Sokół” w godzina 15:00-19:00.

KRESOWE SPOTKANIA FILMOWE- 13-16 października

13 października  (czwartek)  godz. 18:00- KONCERT Evgena Malinovskiego “Jedno serce- dwie ojczyzny”- syberyjski bard, piosenkarz, aktor, gitarzysta

14 października /piątek/ godz. 18:00 - film "Historia Roja"
  dramat opowiada historię Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. “Rój”- żołnierza Narodowych Sił Zbrojnych
- po filmie spotkanie z reżyserem Jerzym Zalewskim

15 października /sobota/ godz. 14:00- "Dziecięca wyobraźnia"
pokaz filmów animowanych oraz warsztaty dla dzieci ( prowadzenie Daria Chrzanowska- Stowarzyszenie Kreatorzy Rzeczywistości)

15 października/sobota/ godz. 18:00 - film "Kamper"
 dramat obyczajowy opowiadający o małżeństwie 30-latków, którzy zastanawiają się czy warto dalej razem być
- po filmie spotkanie z reżyserem Łukaszem Grzegorzkiem

16 października/niedziela/ godz. 16:00 - film "Ekscentrycy"
komedia utrzymana w klimacie lat 50-tych, pełna doskonałej muzyki. Wątek miłosny przeplata się z kryminalnym
- po filmie spotkanie z reżyserem Januszem Majewskim.
 


Działania w ramach projektu “Kresowe spotkania filmowe”. Realizacja zadania publicznego “Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym, wspieranie działań jednostek oświaty, kultury, sportu i pomocy społecznej”.

KRESOWE SPOTKANIA Z FILMEM” DKF „FANTOM

Wielkimi krokami zbliża się niesamowite wydarzenie filmowo-muzyczne trwające aż cztery dni! Będą to „KRESOWE SPOTKANIA Z FILMEM” DKF „FANTOM”, które 13 października otworzy koncert „syberyjskiego barda” Ewgienija Malinowskiego, muzyka, pieśniarza, aktora filmowego i teatralnego, twórcy Międzynarodowego Festiwalu Poezji i Pieśni Włodzimierza Wysockiego. Ewgienij Malinowskij, od 1992 roku mieszkaniec Polski, urodził się w Biełowie na Syberii. Tradycje muzyczne wyniósł z domu rodzinnego, studiował w Kiemierowskiej Państwowej Wyższej Szkole Sztuk i Kultury, z wykształcenia jest dyrygentem orkiestry estradowej. Absolwent Wydziału Aktorskiego Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. J. Giedroycia w Warszawie (WSKiMS).
Ma na swoim koncie role w wielu polskich produkcjach filmowych, m. in.: „Ekstradycja”; „Miasto prywatne”; „Na koniec świata”, „Boża podszewka”; „Na dobre i na złe”; „Szczur”; „Quo vadis”; „Plebania”; „Lokatorzy”; "Fala zbrodni"; „Pensjonat pod różą”, „Kryminalni”, „Bulionerzy”, „Odwróceni”.

25 stycznia 2007 Evgen Malinovskiy zadebiutował jako aktor teatralny na scenie teatru POLONIA w spektaklu Raszyda Tuguszewa pt. ”Rajskie jabłka”. Spektakl opowiada o miłości, pasji, życiu i śmierci Włodzimierza Wysockiego.
13.10.2016 godz. 18:00
Cena biletu: 5zł

 

Pokazy filmów animowanych

W sobotę 15 października 2016 r. zapraszamy dzieci do Kina "Sokół" o godz. 14:00. Odbędą się pokazy filmów animowanych oraz warsztaty filmowe. Bilet wstępu 5 zł. Zapraszamy!

Warsztaty poprowadzi Daria Chrzanowska ze Stowarzyszenia Kreatorzy Rzeczywistości. Spotkanie oraz pokaz filmowy odbywają się w ramach projektu "Kresowe spotkania z filmem". Jest to realizacja zadania publicznego "Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym- wspieranie jednostek oświaty, kultury, sportu i pomocy społecznej".Robert Gondek w 11 wyprawach odwiedził 17 krajów Afryki

9 października 2016 r o godz. 12:00 w Kinie "Sokół" odbędzie się spotkanie z podróżnikiem . Robert Gondek w 11 wyprawach odwiedził 17 krajów Afryki. O pięciu z nich opowie podczas spotkania. Wstęp wolny! Zapraszamy!

 Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Poznaj świat" realizowanego przez Sokólski Ośrodek Kultury ze środków Fundacji Sokólski Fundusz Lokalny.

"W drodze na najwyższe szczyty Afryki - Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda, Burundi"

Będzie to opowieść o najwyższych afrykańskich górach i o ich różnorodności. Zobaczymy pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya. Na Mount Meru poczekamy na wschód słońca z widokiem na najwyższy szczyt Afryki. Odbędziemy spacer po niezwykle kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie.
W towarzystwie uzbrojonych żołnierzy wejdziemy na najwyższy szczyt Rwandy. Dowiemy się, czy trudno zdobywać góry w Burundi. Zobaczymy jak różna jest Afryka.

Robert Gondek:
Podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Swoje teksty publikował w magazynach Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive. Organizuje wyprawy na afrykański kontynent. Uczy się języka Suahili. Prowadzi projekt "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", mający na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju.

KINO POD GWIAZDAMI Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas już po raz trzeci zaprasza do mobilnego KINA POD GWIAZDAMI . W tym roku mieszkańcy 46 miejscowości będą mieli okazję wziąć udział w Filmowych Piknikach Rodzinnych. Inauguracja tegorocznej edycji projektu odbędzie się już 2 lipca podczas XXI Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach podczas specjalnego pokazu filmu „Planeta Singli”.

– Kino to drugi, obok tenisa, filar strategii sponsoringowej Banku BGŻ BNP Paribas, którą z sukcesem realizujemy na wielu płaszczyznach pod hasłem „WE LOVE CINEMA”. Zależy nam na dostarczaniu filmowych emocji wszędzie tam, gdzie są nasi klienci, stąd wzięła się idea kina mobilnego, z którym docieramy również do miejscowości, w których nie ma stacjonarnych kin – powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas. – Zapraszamy na seans o smokach dla najmłodszych o 18.00, a na starszych widzów czekamy o 20.00 z tegorocznym przebojem kinowym „Planeta Singli” z Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem – dodaje Agnieszka Wilczyńska.

Na odwiedzających KINO POD GWIAZDAMI czekają m.in. konkursy wiedzy filmowej, malowanie buzi dla najmłodszych, a także wspólne, ogólnopolskie kręcenie filmu poklatkowego.
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić ankietę dostępną w oddziale Banku BGŻ BNP Paribas w mieście, w którym odbywa się wydarzenie lub u animatorów w strefie KINA POD GWIAZDAMI. W zamian uczestnik otrzyma bezpłatny bilet wstępu na wybrany seans.

Dodatkowy bonusem tej akcji jest możliwość wygrania rodzinnej wycieczki na Zanzibar.

KINO POD GWIAZDAMI  to jedno z największych wakacyjnych Road Show w Polsce, które  potrwa do 29 sierpnia br.

ZAPRASZAMY 23 sierpnia, Sokółka, Plac przed Kinem SokółWięcej informacji na stronie www.kinopodgwiazdami2016.pl

IX Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru „Podlaska Oktawa Kultur”

Za nami IX Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru „Podlaska Oktawa Kultur”! Co roku na festiwalu poznajemy dźwięki charakterystyczne dla kultur z różnych stron świata. Podczas tegorocznej edycji 30.07.16 r. na Sokólskiej scenie przed naszym kinem wystąpiły zespoły z Włoch i Białorusi. Na placu przed kinem stanęła scena oraz trybuny z miejscami siedzącymi. Niecodzienne występ gości uwieńczył koncert przebojów muzyki operowej w wykonaniu „Kwartetu Podlaskiego” oraz solistów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć udostępnionych dzięki uprzejmości Sokolka Tv.

III Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułąta Okudżawy w Hajnówce

III Międzynarodowy Festiwal Piosenki Poetyckiej im. Bułata Okudżawy w Hajnówce "Wiara nadzieja Miłość" pod patronatem Olgi Okudżawy, Marszałka Województwa Podlaskiego, Zarządu Głównego Związku Literatów Polskich Prezydenta Miasta Białystok, Prezydenta Miasta Lublin.

Przesłuchanie konkursowe HDK - 15.07.2016 godz 10:00

Zdjęcia dzięki uprzejmości SokolkaTV

 

 

 

 

Powitanie Lata

Naszych najmłodszych i zarazem najwierniejszych widzów 27 czerwca o godzinie 10:00 zapraszamy na wspólne powitanie lata. Przygotowaliśmy małą niespodziankę! Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie kina.

 

 

 

 

 

 

Noc Muzeów organizowane przez Muzeum Ziemi Sokólskiej

14 maja kino "Sokół" miało przyjemność uczestniczyć w Nocy Muzeów organizowanej przez Muzeum Ziemi Sokólskiej. Na placu przed kinem pasjonaci motoryzacji mogli zobaczyć ekspozycję pojazdów z czasów PRL.

XX Jubileuszowy Przegląd Zespołów Artystycznych Seniorów Powiatu Sokólskiego 07.05.16

W sobotę 07.05.16 w naszym kinie odbył się Dwudziesty Przegląd Zespołów Artystycznych Seniorów Powiatu Sokólskiego. Jury wyłoniło zwycięzców spośród 14 występujących zespołów. Na przeglądzie obecni byli m.in. poseł Mieczysław Kazimierz Baszko, burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska oraz starosta sokólski Piotr Rećko. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wydarzenia. Zobacz zdjęcia

 

 

 

Grupa kabaretowa Łowcy.B

Dziękujemy grupie kabaretowej Łowcy. B za wspaniałe występy 18.03.16. Zapraszamy ponownie! Dziękujemy również publiczności za liczne przybycie i ciepłe przyjęcie kabaretu choć, na dworze było -2 C ;-)

Grupa teatralna "Rozhulana tanecznica"

13.03.16 mieliśmy wspaniałą okazję gościć w naszym kinie grupę teatralną "Rozhulana Tanecznica" działającą w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku. Licznie przybyli widzowie mogli obejrzeć przygotowany spektakl Antoniego Czechowa "Oświadczyny". Wystąpili: Robert Wąsowski (Stiepan Czubkow - właściciel ziemski), Agnieszka Jędrzejczak (Natalia - jego córka), Tomasz Roszczenko (Iwan Łomow - sąsiad Czubukowa). Opiekę artystyczną nad spektaklem sprawuje Ewa Jakubaszek z WOAK.

Dziękujemy zespołowi za interesujące przedstawienie, oraz widzom za przybycie i zachęcamy do zapoznania się z repertuarem Kina.

Koncert zespołu "Cygańskie Serca"

8 marca podczas koncertu zorganizowanego z okazji Dnia Kobiet cygańska muzyka poderwała do tańca blisko 200 osób! Publiczność mogła usłyszeć autorskie utwory grupy, jak i tradycyjne pieśni romskie. Zespołowi „Cygańskie Serca” dziękujemy za cudowną atmosferę i fantastyczną zabawę!

Koncert Zbigniewa Wodeckiego

23 lutego sala kina wypełniła się po brzegi mieszkańcami Sokółki i okolic. Mieliśmy zaszczyt gościć legendę polskiej estrady, wszechstronnie uzdolnionego instrumentalistę, kompozytora, aranżera – Zbigniewa Wodeckiego. Ujął nas swoją serdecznością, otwartością i ogromnym poczuciem humoru. Widzowie mogli usłyszeć nie tylko największe hity, ale również liczne anegdoty i opowieści z życia scenicznego artysty.

„Igraszki z diabłem”

18.02.2016 kino „Sokół” miało zaszczyt gościć Korycińska Grupę Teatralną z ich nowym spektaklem pt. „Igraszki z diabłem”. Grupa istnieje od 2013 r., została powołana w ramach projektu ASOS. Ten kilkunastoosobowy zespół w wieku 60+ zrealizował między innymi: „Betlejem polskie” Lucjana Rydla, „Ożenek” wg Mikołaja Gogola, „Pani Twardowska” i „Romantyczność” Adama Mickiewicza. Aktorzy brali udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Scenicznym „Starsi panowie dwaj” w Solinie, w Wojewódzkim Konkursie Teatrów Wiejskich w Łomży. Mają za sobą ok. 30 występów publicznych w Korycinie i okolicznych placówkach kulturalno-oświatowych. Aktorzy na co dzień współpracują z Maciejem Banią, aktorem teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku (reżyser) oraz kierownikiem GOPS Elżbietą Tarachanowicz (manager i opiekun grupy).


KONKURS WALENTYNKOWY!!!

Drodzy Widzowie Kina "Sokół",
mamy niecodzienną okazję zaprosić Was do konkursu ze wspaniałą nagrodą: romantyczny nocleg w Gospodarstwie Agroturystycznym "Rościsławówa" we wsi Drahle.

Jeżeli poznałeś swoją drugą połówkę w nietypowych okolicznościach, ten konkurs jest dla Ciebie!
Wystarczy opisać nam swoją historię. Autorzy najciekawszej wygrają walentynkowy pobyt w "Rościsławówce".

Oto zasady konkursu:

1. należy polubić stronę Kina "Sokół" na facebooku i do 12.02.16r. wysłać nam w prywatnej wiadomości historię "Waszego poznania",
2. należy zakupić bilet na seans filmu "Planeta Singli" na dzień 14.02.16 na godz. 17:00 lub 19:30 (rezerwacje przyjmujemy od 08.02.),
3. rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14.02.16 r. w Walentynki. W gablocie przy kasie Kina "Sokół" zostanie wywieszona anonimowo zwycięska historia. Autora prosimy o zgłoszenie się do pracowników Kina.

Kino "Sokół" serdecznie dziękuje właścicielom Gospodarstwa Agroturystycznego "Rościsławówka" za ufundowanie noclegu.


Sokólska Młodzieżowa Orkiestra Dęta

W niedzielę, 24.01.16 r.w naszym Kinie mieliśmy okazję gościć grono młodych utalentowanych ludzi. Na scenie, przed liczną publicznością dała karnawałowy koncert Sokólska Młodzieżowa  Orkiestra Dęta. Dyrygent, Leszek Szymczukiewicz zaznaczył, że Orkiestra przygotowuje się obecnie do konkursów ogólnopolskich w Inowrocławiu i w Rowach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.

 

 


Koncert Orkiestry Dętej

W najbliższą niedzielę serdecznie zapraszamy na Koncert Orkiestry Dętej działającej przy Gimnazjum nr 1 w Sokółce.

Wstęp wolny!

 

 

 

 

 

 


24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dzięki hojności mieszkańców Sokółki podczas tegorocznego 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sokółce zebrano ponad 10 tyś. złotych. Zbiórce towarzyszyły licytacje, występ taneczno-wokalny oraz koncerty, zagrały m.in. grupy rockowe Whispers i Mniej Więcej, zespoły Side Off Band oraz Exit. Przed publiką wystąpili również młodzi artyści z Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce. Na zakończenie tegorocznego Finału w Sokółce koncert zagrała grupa F.B.I.

W czasie 24. Finału WOŚP po raz kolejny zostały zebrane pieniądze dla pediatrii, tym razem wyposażone zostaną oddziały podstawowe, co umożliwi zakup sprzętu dla większej ilości szpitali, także tych małych.

Partnerzy

Kinadas