• Babyteeth

  Poważnie chora nastolatka Milla zakochuje się w Mosesie – chłopaku z problemami. To zmienia ją i jej rodzinę. Milla pokazuje rodzicom, Mosesowi i wszystkim wokół jak żyć, kiedy nie masz Więcej
 • Jak zostać czarodziejem

  Nieśmiały chłopiec odkrywa przejście do innego wymiaru, w którym spotka niesamowite stworzenia. Więcej
 • Czworo dzieci i coś

  Grupa dzieci, które spędzają wakacje w Kornwalii, znajduje na plaży stworzenie spełniające życzenia. Więcej
 • SAM SAM

  W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb -- pudełko pełne kostek cukru Więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Koncert połączony z akcją wsparcia rodziny z Polanek

Dziś, 14.10.2017 r. przed kinem „Sokół” odbył się, zorganizowany przez Sokólski Ośrodek Kultury, pod patronatem Burmistrz Sokółki Ewy Kulikowskiej, koncert połączony z akcją wsparcia rodziny z Polanek poszkodowanej przez pożar. Państwo Kurzowie stracili dom 14 września, po tym jak strawił go ogień.
 Na scenie zaprezentowały się: Jarek Rynkiewicz, Kapela Mundka, młodzież ucząca się grać rocka w szkole "Rockalizacja", a także sokólskie zespoły: Blackest, Projekcja, Tvister oraz gościnnie z Białegostoku: Roki i Blue Mahoe.
 
W akcję zaangażowało się wielu sponsorów: sokólska firma „Biuro Serwis”, studio tatuażu „Cezar Art Tattoo”, Piekarnia Marwibog, sklepowi mięsny Sadrol, Eko Gril Sokółka oraz Warzywniak Jerzy Kochanowicz.
Kilkudziesięciu wolontariuszy ze szkół:Zespołu Szkół Rolniczych , Zespołu Szkół i Szkoły Podstawowej nr 3 w Sokółce, oznaczonych identyfikatorami zbierało datki do puszek.
Podczas akcji udało się zebrać 6 114,05 zł.
Gratulujemy wszystkim, którzy wsparli akcję dobroczynną wspaniałej mobilizacji i dobrych serc! :-)

Koncert Elvis - Najlepszy polski Elvis!

Koncert odwołany

Koncert Elvis - Najlepszy polski Elvis!

Sokółka 4 listopada 2017r. /sobota/

Godzina 18:00. Bilet 25 zł.

Bilety do nabycia w kasie Kina od 13.10.2017r.

10 PAŹDZIERNIKA o godz. 10:00 zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu historycznego pt. „RADOSŁAW”

WSTĘP WOLNY ilość miejsc ograniczona

Zwiastun filmu: https://www.youtube.com/watch?v=JUz3r-rHyXk
 

KOGO KRĘCI KINO HISTORYCZNE to cykl bezpłatnych pokazów filmów historycznych na Podlasiu w październiku 2017 roku.
Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Kultura dostępna"

PATRONAT HONOROWY
ZWIĄZEK POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH

PARTNER STRATEGICZNY
IPN Oddział Białystok

PATRONAT MEDIALNY
TVP 3 Białystok
Wrota Podlasia
Radio5

Partner Miasto Sokółka

Pożegnanie wakacji 2017

1 września / piątek / 2017. Plac przed Kinem Sokół godzina 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KINO LETNIE 15.07.2017 godz. 21:30 „Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”

Kobiety w związkach można podzielić na trzy kategorie: szczęśliwe, świadomie nieszczęśliwe oraz te, które za nic nie przyznają, że są nieszczęśliwe. Przystojny uwodziciel Alex (Romain Duris) zajmuje się zawodowo ostatnią z nich. Świadczy płatne usługi polegające na rozbijaniu nieudanych par. Na zlecenie pomaga w ten sposób wszystkim rodzajom kobiet: matkom, siostrom, córkom, przyjaciółkom, koleżankom z pracy. Jego cel to otwarcie ich oczu. Jego metoda to uwodzenie. Pewnego dnia czarujący "heartbreaker" zostaje wynajęty przez bogatego mężczyznę, który nie chce dopuścić do ślubu córki (Vanessa Paradis). Kłopot w tym, że Alex będzie miał tylko tydzień, aby odwieść od zamążpójścia zakochaną dziewczynę.

Teatr T-3 Allo Allo

8 czerwca 2017 r. /czwartek/ godz. 18:00 Kino Sokół - zapraszamy na pełen humoru spektakl teatralny w wykonaniu teatru T-3. Wstęp wolny!
 
Teraz Teatr T-3, czyli terapia tańcem i teatrem, to grupa 16 osób, tylko trzy są widzące, reszta to osoby niewidome i słabowidzące. Teatr działa przy Polskim Związku Niewidomych w Białymstoku.  Spektakl wyreżyserowali Agnieszka Możejko- Szekowska oraz Piotr Szekowski- aktorzy Teatru Dramatycznego w Białymstoku.

Artyści Teatru T3 przenieśli na scenę kultowy brytyjski serial Lloyda i Crofta. W małym miasteczku, gdzieś w okupowanej przez hitlerowców Francji, działa mała kawiarnia Café René, którą upodobali sobie zarówno stacjonujący w okolicy Niemcy, jak i działacze ruchu oporu. W teatralnej inscenizacji tej opowieści o wojnie w krzywym zwierciadle nie zabrakło charakterystycznego humoru i postaci, które na dobre wpisały się w serialowy kanon: René niezmiennie czaruje kelnerki, a prawdziwie aryjska piękność Helga wodzi wzrokiem za maniakiem śledzenia ruchu oporu, Herr Flickiem. Gruber prześladuje właściciela kawiarni, który znalazł się między interesami okupantów i ruchu oporu, a Crabtree wciąż nie pozbył się swojego obcego akcentu. W sztuce nie mogło zabraknąć niekończących się poszukiwań i domysłów na temat miejsca przechowywania słynnego obrazu Upadłej Madonny z Wielkim Cycem oraz ciętych dialogów i obserwacji, które potwierdzają, że "Allo! Allo!" jest materiałem, który nie ma prawa się zestarzeć.       

Kabaret "Jurki"

5 marca w naszym kinie odbył się występ kabaretu "Jurki". Bilety na wydarzenie rozeszły się w rekordowym tempie a sala zapełniła się po brzegi.
 
Kabaret "Jurki" powstał w 1994 roku, pochodzi z Zielonej Góry i od lat należy do Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Znany fanom kabaretu z kultowego serialu improwizowanego Spadkobiercy (Agnieszka "Marylka" Litwin Sobańska w roli Harriet oraz Znany Wojtek Kamiński w roli Kena). Trójka scenicznych indywidualności, od lat współpracująca ze sobą, doskonale umiejąca odczuć potrzeby publiczności. Na jego program składają się skecze, monologi i piosenki o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej. Członkowie kabaretu pozwalają sobie na improwizowanie w trakcie skeczy, dzięki czemu występ jest żywy, dynamiczny i za każdym razem nieco inny. Tym razem publiczność sokólska mogła nauczyć się: jak zrobić orła w śmietanie, o czym rozmawiać przy grobach i co robi Ninja w jasełkach.
 
Dziękujemy za zainteresowanie naszym programem i zapraszamy do obejrzenia zdjęć udostępnionych dzięki uprzejmości SokółkaTV.


 

Kino "Sokół" zaprasza na widowisko religijne

Kino "Sokół" zaprasza na widowisko religijne, które odbędzie się 12.03.17r. (niedziela) o godzinie 14:00 .
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina "Sokół", dla dzieci do 12 lat w cenie 17 zł

Oto, co na temat spotkania mówi sam organizator:

"Inspiracją do realizacji tego programu było objawienie Siostry Faustyny zapisane w jej dzienniczku oraz pontyfikat Jana Pawła II. Myślę że owo wydarzenie zasługuje na jeszcze większe podkreślenie tego faktu poprzez słowo i muzykę.
Czytanie fragmentów z dzienniczka Siostry Faustyny jeszcze bardziej uprzytomni, że wydarzyło się to naprawdę.
W trakcie nawiążemy również do:
Dekalogu
Pieśni o Stworzeniu Świata
Św. Jana Pawła II
Cały program został przygotowany pod kątem odbiorcy - czyli rodziny.
Serdecznie zapraszam do wspierania tego projektu
Występują 4 osoby całość trwa 60 minut wraz z oprawą świetlną"
Pomysł i reżyseria Andrzej Rutkowski

Partnerzy

Kinadas